Di Angelo Cosmetics Intense Retinal Cream revoluční anti-aging krém 30 ml

Co je Intense Retinal Cream? Doslova to nejlepší, co je možné pro pleť získat! Chtěli jsme vytvořit nejlepší pleťový krém, co dnešní kosmetika umožňuje. Navrhli jsme tedy...
1 550 Kč
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Top nabídka

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 37 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma45 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 045 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.bepretty.cz

• Jemný krém, stačí ho nanést opravdu málo. Používám ho již dlouho a má pleť je spokojená .
  • , zakoupeno v www.bepretty.cz

Recenze moc nepíšu, ale tady musím udělat výjimku. Už po krátké době používání vnímám velmi pozitivně. Příjemná struktura krému, pleť je ,,šťavnatá,, a zároveň vypnutá. Používám, vždy na noc. Dokonce mi zmizel i atopický exém v oblasti očních víček. Takže za mě 100% doporučuji!

• , zakoupeno v www.bepretty.cz

• Používám každý večer už 3 měsíce a pleť je krásně vyhlazená, i hlubší vrásky jsou jemnější. A hlavně není potřeba nic dalšího :-)

Produkt nemá žádné parametry.

Co je Intense Retinal Cream? Doslova to nejlepší, co je možné pro pleť získat!

Chtěli jsme vytvořit nejlepší pleťový krém, co dnešní kosmetika umožňuje. Navrhli jsme tedy koncept, který zahrnuje všechny známé efektivní anti-agingové ingredience v jednom jediném krému. Využili jsme umělou inteligenci, která propočítala ideální poměr všech ingrediencí, aby byl krém co nejefektivnější pro co nejširší spektrum lidí.

Protože milujeme jasmín, nechali jsme krém lehoulince - až skoro neznatelně ovonět extraktem z jasmínových květů.

Intense Retinal Cream obsahuje úžasnou strukturu těch nejefektivnějších prvků v jednom jediném produktu:

• RETINAL (v koncentraci 0,15%)
  • 24 KARÁTOVÉ ZLATO
  • KOENZYM Q10
  • KYSELINA HYALURONOVÁ (nízkomolekulární)
  • RESVERATROL
  • GLYCERIN
  • KOLAGEN
  • VITAMÍNY C a E
  • PANTHENOL
  • ALOE VERA (extrakt)
  • ZELENÝ ČAJ (extrakt)
  • HROZNOVÁ JADÉRKA (extrakt)

Co je vlastně Retinal a proč je hlavní ingrediencí krému?

Retinal je 11x účinnější než Retinol a díky svým vlastnostem je vhodný i pro citlivou pleť, kterou starší Retinol může štípat.

V našem krému máme Retinal ze Švýcarska - je v nejlepší možné kvalitě, jakou lze na planetě sehnat.

Je to zapouzdřený krystalický vitamín A, který je právě díky zapouzdření vlastní molekuly do pokožky uvolňován postupně a díky tomu působí několik hodin.

Jak používat:

Večer malé množství krému naneste na pokožku obličeje, krku nebo dekoltu.

I když Retinal není citlivý na sluníčko jako Retinol, přesto na přímé denní slunce bychom jej nedoporučili, proto vidíme jeho největší benefity v péči přes noc.

Náš tip:

Ideální spojení je se sérem s kmenovými buňkami Intense Stem Cell.

Balení: 30 ml -  vystačí až na 4 měsíce každodenní aplikace

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 10 023 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v www.bepretty.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 10 023 recenzíDalší informace

zatim nejlepší krém
    vyditelné výsledky
    spokojenost

• , zakoupeno v www.bepretty.cz

Lehký, hebký krém, který dodá pleti vláčnost.