Estée Lauder Revitalizing Supreme (Global Anti-Aging Cell Power Creme) Multifunkční omlazující krém 50 ml

Klíč k věčně mladé pleti. Vlastnosti: RevitaKey Technology, hluboce výživný multi-action krém, podporuje přirozenou sílu pleti, zesíluje množství kolagenu a elastinu, redukuje...
1 845 Kč

denní
Typ pleti
pro všechny typy pleti

• , zakoupeno v Rosari.cz

Krém používám již mnoho let a jsem s ním velmi spokojená!

• , zakoupeno v KOKU.cz

• Nejlepší noční krém, co znám. Používám již řadu let.

Cena

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Používám pravidelně .Hledala jsem něco co mi dá vysušenou pleť do kondice a už jiný nepoužívám.Se sérem je to dokonalá dvojka pro starší pleť 50+
    SUPER krém.

Použití
denní
Typ pleti
pro všechny typy pleti

Klíč k věčně mladé pleti. Vlastnosti:

RevitaKey Technology, hluboce výživný multi-action krém, podporuje přirozenou sílu pleti, zesíluje množství kolagenu a elastinu, redukuje jemné linky a vrásky, pleť bude pevnější a hladší, nezatěžuje a neucpává póry, hedvábně jemná textura, vhodný pro všechny typy pleti.

• , zakoupeno v Rosari.cz

Krém používám již mnoho let a jsem s ním velmi spokojená!

• , zakoupeno v KOKU.cz

• Nejlepší noční krém, co znám. Používám již řadu let.

Cena

SUPER krém.
    DOPORUČUJI

Příjemný

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Velmi příjemný krém, dobře se roztírá.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Příjemná konzistence. Po dvou dnech používání pleť hladká, vyživená.

VELMI DOBŘE SE VSTŘEBÁVÁ,POUŽÍVÁM HO JIŽ ROKY

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Krém je velice příjemný, dobře se roztírá.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Zatím jsem krémy nepoužila, ale tato značka je kvalitní.

• , zakoupeno v Notino

produkt kupuji a používám několit let, jsem velmi spokojená, krém je velmi příjemný, vhodný pro smíšenou pleť