Eucerin Hyaluron-Filler Intenzivní vyplňující denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml

EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 089 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 26 452 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 026 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 521 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 530 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč100 % • 895 recenzíDalší informace

EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485...

Značka
denní
Typ pleti
pro suchou pleť

• , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• Na doporučení kožní lékařky a zdá se mi, že mi zmizely jemné vrásky, zůstaly jen ty hluboké od mračení .
  • , zakoupeno v Hronovská-lékárna.cz

lehký krém , dobře se vstřebává ,pleť je po něm jemná a pevnější používám ho už dlouho a jsem spokojená

• Prijemny nelepivy krem na vrasky

denní
Typ pleti
pro suchou pleť

EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• , zakoupeno v Hronovská-lékárna.cz

• Prijemny nelepivy krem na vrasky
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna Typos

Výborný, kupuji opakovaně

dlouholetá zkušenost

Maximální spokojenost

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

velmi kvalitní výrobek, pleť je opravdu po tomto přípravku nádherná a svěží

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• opakovaný nákup, dobré zkušenosti s výrobkem

pOUŽÍVAM TO DLHO DOBO MALA SOM KOŽNE PROBLÉMI A KRÉM eUCERIN MI DAL DO PORIADKU

už v živote do tejlekárni na námestie mieru v Kromeříži nedám nič poslat,úpna nespokojnost personálu

• , zakoupeno v Mediexpert.cz

• Výrobek je parfémovaný, což způsobilo silné pálení očí.

Vzhledem k značně vysoké ceně krému mne nenapadlo, že bude chemicky parfémovaný. Bohužel to způsobilo silnou reakci v očích - pálení a silné slzení po celý den, než jsem přišla na příčinu. Takže si s ním mažu nohy.