Fytofontana Stem Cells Collagen 30 ml

Garantovaný nákup z Vivantis.cz

Do 3 dnů • 1 varianta100 % • 623 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 600 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 155 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 397 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 2 000 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 924 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 4 971 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč99 % • 5 483 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 108 747 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 88 432 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta66 Kč95 % • 1 472 recenzíDalší informace

30 ml
Typ pleti
pro normální pleť

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Nakoupila jsem již podruhé, protože jsem se serem velice spokojená. Lehoučké a příjemné na pleti.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Krém jsem si vybrala z důvodu podrobného popisu složení a účinnosti na pleť. Věřím v účinnost kmenových buněk.
    Zkusila jsem poprvé. Krém je velmi příjemný, dobře se vstřebává a snáší se s mým běžným denním krémem.
    Po deseti dnech užívání je pleť velmi jemná a zdá se že se záhy osvěží. Mám pleť povadlou s hlubokými vráskami a věřím, že tento výrobek se do měsíce projeví a s výsledkem budu spokojena.

• , zakoupeno v Lékárna U Slunce

Velmi příjemná konzistence i vůně a mám pocit, že pleť je opravdu hebčí, vyhlazenější

Typ výrobku
emulze
Určení
unisex
Objem
30 ml
Typ pleti
pro normální pleť

Prvořadou podmínkou zmírnění tvorby vrásek je doplnění kolagenu do pokožky a aktivace nečinných kmenových buněk. Tato emulze je jedinečný přípravek, který vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvým přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem 3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta60 Kč96 % • 2 974 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 106 963 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna U Slunce

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Jemný krém, kterým doplňuji péči o hluboké mimické vrásky. Není na něj žádná alergická reakce a ve spojení s krémem na hluboké mimické vrásky leť v obličeji viditelně vypíná.

Doporučuji. Neslibuje, ale plní. Ve spojení s krémem na hluboké mimické vrásky se mi pleť opravdu videtelně vypnula a jemné vrásky se opravdu vyhladily.

• přeparfémováno

vyzkoušela jsem po ampulích Medic ze zvědavosti, ale špatná volba.. po třech dnech zhoršování a vysoušení, ta extrémní parfemace je také velký negativ, až dráždivá..

za mne ne

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemná vůně i textura. Nelepí, dobře se roztírá.vrásky jsou lehce vyhlazeny, ale zázrak nečekejte. Zůstanou tam pořád. Pleť je vypnutější, ale trvá to jen několik hodin. Je nutno používat pořád. Používám 3 týdny. Aplikuji 2x denně ráno a večer, je mi 37 a nemám vrásky nijak hluboké. Pravděpodobně koupím znovu. Je jistě lepší něco než nic.

velmi příjemná emulze, dobře se roztírá, pokožka je opravdu viditelně pružnější a vrásky jsou téměř neviditelné,