La Roche Posay Koncentrovaný korektivní fluid proti stárnutí Redermic R (Dermatological Corrective Concentrate) 30 ml

Garantovaný nákup z Parfum.cz

Top nabídka

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 5 010 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 18 956 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 275 300 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč18 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč850 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč94 % • 426 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 790 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 109 939 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč87 neověřených recenzíDalší informace

Slabá příjemná vůně, dobře se roztírá, že bych omládla, to zatím nepozoruji

• balení
    • funguje
    • silný tak akorát

Můj první retinol. Jsem s ním velmi spokojená. Už po 4 týdnech jsem pozorovala první zlepšení. Teď už ho používám 2x týdně. Krásně voní, ne moc silně. Určitě doporučuji :)

výsledek po užívání krému byl nulový

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Bez parabenů
S retinolem

Intenzivní zpevňující péče proti vráskám účinně vyplňuje vrásky zevnitř, dokonce i ty hluboké. Má svěží a sametově jemnou texturu, která je nemastná a nelepí. Působí také proti pigmentovým skvrnám a sjednocuje ostín pleti.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Slabá příjemná vůně, dobře se roztírá, že bych omládla, to zatím nepozoruji

• balení
    • funguje
    • silný tak akorát

výsledek po užívání krému byl nulový

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

Tento krém jsem objednala podruhé. Je lehký a hezky se roztírá. Tubička mi vydržela asi 6 týdnů a to používám jen na noc. Na hlubokých vráskách zatím změna vidět není. Celkově ale je pleť hezčí.

• Praktické malé balení

Jemný lehký krém
    Krásně se roztírá
    Používám teprve dva týdny na noc a pleť je hladší a celkově lépe vypadá
    La Roche Posay opět nezklamal

• , zakoupeno v centralnilekarna.cz

Požívám krátce těžko hodnotit .

• fluidová textura
    • není určen na oční okolí

účinný produkt, vhodně se doplňuje s dalšími produkty téže značky pro denní péči
    na oční okolí je vhodné použít jiný, k tomu určený přípravek
    produkt doporučuji na zralejší a spíše mastnou nebo smíšenou pleť
    vyhovuje mi velikost balení v tubě

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• vše super.....

super,super,super........

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• pleť se krásně vyhlazuje, nemám první balení, proto doporučuji

hluboké vrásky se vyhlazují a pleť je jednotná....

• vypíná pleť
    • lehce vyhlazuje jemné vrásky
    • pravděpodobně nejvyšší obsah retinolu na trhu

Aplikuje pouze na jemné linky kolem úst a pod oči předtím, než nanesu oční krém. Pleť je na první pohled v těchto oblastech vypnutá.
    Používám již několik měsíců, dvakrát denně a v tubě je stále dost. Přesto mi cena přijde vysoká, někdo krém používá na celý obličej.