Medi Peel Peptide 9 Volume Tox krém proti vráskám 50 ml

Chcete, aby vaše pleť vypadala mladší a zdravější, bez viditelných vrásek? Potom by ve vašem pečujícím rituálu rozhodně neměl chybět omlazující krém Volume Tox Cream. Díky...
Garantovaný nákup z Koreankosmetika.cz

50 ml
Typ pleti
pro smíšenou pleť

• , zakoupeno v Ksisters

• Opravdu super krém. Používám ho jenom na večer, a už jsem jeden celý vypotřebovala, a tak jsem musela koupit další. Je opravdu moc příjemný, krásně hydratuje - tak akorát. Bez přílišné parfemace. A výsledky vidím již po jednom měsíci. Mohu jen a jen doporučit.
  • , zakoupeno v Ksisters

Крем очень приятный в использовании, быстро впитывается, использую вместе с пептидной сывороткой данного бренда, мне нравится

• , zakoupeno v Ksisters

Krém je ľahučký, má veľmi peknú, jemnú vôňu. Používam prvýkrát, a myslím, že v lete mi sadne lepšie. Teraz musím naniesť 2 vrstvy aby mi pleť nepnula. Inak mi krásne sadne s make upom, ktorý sa mi nedrolí. V kombinácii s spf je to ale fajn :)

Typ výrobku
krémy
Objem
50 ml
Typ pleti
pro smíšenou pleť

Díky mimořádně účinnému složení, které kombinuje účinky kyseliny hyaluronové, kolagenu, elastinu a peptidů tento krém skvěle funguje nejen při redukci vrásek a zlepšení pružnosti a hydratace vaší pleti. Malinový keton, spolu s dalšími účinnými složkami, pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí a podporuje obnovu pleti.

Slunečnicový olej a arginin zajišťují, že vaše pleť dostane bohatství živiny a hydratace, zatímco eukalyptus dodává krému finiš plný osvěžení a revitalizace.

Pokud hledáte účinný krém proti stárnutí, který redukuje vrásky a zanechá vaši pleť hladkou, jemnou a zářivou, Volume Tox Cream je pro vás tou nejlepší volbou. S využitím přírodních ingrediencí, které jsou známé pro své hydratační a regenerační vlastnosti, tento krém dodává vaší pleti zdravý vzhled a snižuje viditelnost vrásek.

Nejdůležitější složky:

• Arginine
  • Slunečnicový olej
  • Eukalyptus

Použití:

• Použijte po očištění a ideálně také po tonizaci a aplikaci séra.
  • Rovnoměrné rozetřete požadované množství krému ze středu obličeje.
  • Jemně vmašírujte do úplného vstřebání vstřebání.

TIP: Chcete pečovat o pleť a zbavovat se vrásek ještě efektivněji? Tak to do své rutiny nezapomeňte přidat vyhlazující oční krém Eye Tox Cream.

Na našem blogu se dozvíte: - 5 tipů, jak pečovat o vrásky efektivně

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta47 Kč98 % • 498×Další informace

• , zakoupeno v Ksisters

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta47 Kč98 % • 498×Další informace
  • , zakoupeno v Ksisters

Naprostá spokojenost,po prvním použití jsem pocítila lifting efekt,pokožka je hydratovaná příjemná na dotek.Doporučuju

nejlepší

• , zakoupeno v Koreankosmetika.cz

• Velmi lehký krém vyhovuje mé suché pleti. Pleť ho zbožnuje

• Funkčnost
    • Konzistence
    • Složení

Tenhle krém máme doma opakovaně a určitě ne naposledy. Nemůžeme si ho vynachválit. Jak na pleť čerstvých 30, tak na 50+, citlivou, smíšenou, velmi suchou, ekzematickou pleť. Je to skvělá tečka nakonec, kterou pleť doslova vsaje, nehledě na ostatní produkty. Je to asi jediný produkt, který můžeme doma sdílet napříč generacemi i typy pokožky a výsledek je stále jednoduše skvělý. Mohu jedině doporučit! ❤️

• , zakoupeno v Koreankosmetika.cz

• příjemná textura
    • jemný
    • krásně hydratuje
    • dobře se roztírá
    • příjemná vůně bez zbytečných aromat
    • dobrý cena za velké balení
    • skvělé balení

Produkt zatím používám chvíli, ale jsem s ním moc spokojená. Byla jsem mile překvapena a těším se na brzké výsledky.

• , zakoupeno v Ksisters

• Dobře se roztírá. Není mastný.Splnil mé očekávání.

Dle očekávání