Nuxe Creme Prodigieuse noční hydratační krém pro všechny typy pleti (Anti-Fatigue Moisturizing Cream) 50 ml

Hydratační noční krém s antioxidačním účinkem pečuje o unavenou pleť a chrání ji před oxidačním stresem...
Doporučená nabídka Magistr.cz

noční
Typ pleti
pro normální pleť

• , zakoupeno v Notino

Krém je příjemný, lehce voní, jednoduše se roztírá. Vyhovuje mé citlivé pleti a skvěle ji hydratuje. Jediné mínus, že ji trochu mastí.

• , zakoupeno v Notino

• Přírodní složení,příjemná textura.
  • , zakoupeno v Notino

• Pleť je hebká,vláčná,krásně voní. Co je však pro mě nejdůležitější - neštípou mě po něm oči

Typ výrobku
noční
Typ pleti
pro normální pleť

• , zakoupeno v Notino

• Přírodní složení,příjemná textura.

• příjemná vůně
    • dobře se roztírá a vstřebává
    • zanechává pleť hydratovanou a vláčnou

Krém je konzistencí mírně hutnější, ale roztírání a vstřebávání je bez problémů, vůně je velmi příjemná, ale poněkud intenzivnější. Co se týká účinků, tak pleť je hydratovaná a vláčná, působí zdravým a odpočatým dojem. I přes vyšší cenu tento krém budu asi potřebovat znovu a ráda doporučuji.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Kouzelná vůně (tak jako kultovní olej od této značky)
    • Dobrá roztíratelnost a konzistence
    • Krásně vyživuje na noc

Senzační krém, který nádherně voní (mně osobně voní krém více než proslulý olej a dokonce i parfém, který mám tolik ráda). Velice jsem si krém oblíbila a každý večer se těším na usínání s touto vůní na tváři. Mám od Nuxe již celou řadu výrobků a prvně v životě si kosmetiku vážně užívám jako každodenní rituál, na který se těším. Vřele doporučuji

• , zakoupeno v Notino

Příjemná konzistence i vůně, vůně poměrně intenzivní.

Velmi příjemná vůně

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• krásně voní, nezanechává mastnou pleť, přírodní

S krémem jsem spokojená, určitě si ho koupím znovu

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Krém se výborně roztírá, nicméně není mastný a pěkně se vstřebá. Doporučuji použít po čistící masce stejné značky. Ráno je pleť vyhlazenější a vypadá více vyhlazenější, pleť je jasnější. Prostě za málo peněz opravdu výborný prostředek. Doporučuji ženám všech typů pleti. Sama mám smíšenou se suchými tvářemi a mastnou bradou a vyhovuje všem částem mého obličeje.

• , zakoupeno v Parfiky.cz

• Jsem s ním velice spokojena.