Vichy Idéalia (Smoothing and Illuminating Cream) vyhlazující a rozjasňující péče pro suchou pleť 50 ml

Typ výrobku
Typ pleti
pro suchou pleť

• , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• Zmackany obal u poměrně drahého krému

Tento krém jsem zakoupila jako vánoční dárek a krabicka je naprosto zmačkaná, vypadá to hodně použitě. Jsem zklamaná

• , zakoupeno v Lékárna AVE

Použití
denní
Typ pleti
pro suchou pleť

Sen o ideální pleti se stává skutečností pro každou ženu! Pro dokonalé sjednocení pleti aplikujte před použitím krému korektor tmavých skvrn Idéalia Pro ! V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Vichy .

• , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

spokojená.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

??

• , zakoupeno v Mediexpert.cz

• jemný krém, dobře se roztírá, kvalitní
  • , zakoupeno v Kosmetika Francie

Perfektní, spokojenost.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Využívám tento produkt dlouhodobě.

• , zakoupeno v sLéky.cz

používám ho již delší dobu a jsem spokojena

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Výborný pro moji pleť.

• , zakoupeno v Notino

měla jsem na něj silnou alergickou reakci, což je ale individuální