Vichy Normaderm Anti Age Resurfacing Care 50 ml

Garantovaný nákup z Lékárna AVE

Skladem • 1 varianta85 Kč69 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 702 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč98 % • 1 150 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta92 % • 33 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 9 906 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 2 673 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 616 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 190 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 081 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 871 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 104 812 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta74 Kč100 % • 809 recenzíDalší informace

Bez parabenů

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• Dobře se vstřebává a zabírá
  • , zakoupeno v www.levnadrogerie.info

• Po měsíci zklidněná pleť, téměř bez pupínku. Mám velmi citlivou a porózní pleť.
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Všechny výrobky Vichy používám již mnoho let, vždy mi maximálně vyhovovaly. Mám díky nim mnohem lepší pleť než některé mé vrstevnice

Značka
denní
Typ pleti
pro citlivou pleť
Bez parabenů

Lehká, krémovo-gelová textura pro specifické nároky pleti s nedokonalostmi. V naší nabídce naleznete široký výběr produktů řady Normaderm . V naší nabídce naleznete také další produkty společnosti Vichy .

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč94 % • 1 805 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• Dobře se vstřebává a zabírá

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč94 % • 1 805 recenzíDalší informace

• Skvělé, splňuje všechny kritéria
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• nedráždí pleť
    • pleť se mi zdá hladší a sjednocenější
    • využívám jako noční péči - ráno pleť není mastná a je zklidněná
  • , zakoupeno v Parfum.cz

Prijemny, nemasti.

• , zakoupeno v www.levnadrogerie.info

Používám roky, 100% vyhovuje mé pleti.

• , zakoupeno v Notino

Příjemný krém, rychle se vstřebává.

• , zakoupeno v Notino

Produkt jsem si vybrala, protože se mě mastí střed obličeje
    a tento krém se hned vsákne a vůbec nemám mastný nos a čelo. Jsem s ním velice spokojená, je v tubičce, tak si mohu vymáčknout potřebné množství a velice lehce se roztírá, je
    super.
    Krém patří podle mě do střední relace, stojí 500 Kč a nelituji peněz. Raději dám více peněz, ale chci kvalitu a tento krém toto splňuje. A.R.

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• Spokojenost manželky